Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 
Wiadomość podana za io.9.com - opublikowana 31 lipca 2010 iq
mobile translator Demonstrujemy praktyczny test zastosowania aplikacji tłumaczeniowej w warunkach polowych. Projekt ten jest przygotowywany przez National Institute of Standards and Technology (NIST) dla amerykańskiego ministerstwa obrony (Defense Advanced Research Projects Agency) pozwola na zminiaturyzowanie systemu tłumaczeniowego do wielkości typowego smartphone. Urządzenie to będzie przydatne w działaniach militarnych. Przedstawione tu wideo jest po angielsku a rzecz dzieje się w Afganistanie. iq

scroll back to top
Więcej…
 
System tłumaczeń stosowany na Facebook z udziałem czynnika ludzkiego nie zdał egzaminu. Żartownisie zakpili sobie z tego systemu wulgaryzując znaczenie popularnych słów.

facebook niemile zaskoczenie
scroll back to top
Więcej…
 

Wiadomość podana za The Jerusalem Post - opublikowana 18 lipca 2010 iq

quicktionaryQuicktionaryTS może okazać się bardzo dobrym prezentem dla osób wyjeżdżających do Izraela gdzie przeciętny europejczyk nie potrafi rozeznać się w nieznanych mu krzaczkach literowych i do tego czytanych w odwotnym kierunku. Jest to tak zwany pen scanner czyli odmiana czytnika trzymanego w ręku. Działa na zasadzie mazaka podkreślającego wydrukowany tekst. Tłumaczy tekst napisany po hebrajsku na angielski i odwrotnie. Jest lekki, poręczny, wygodny i mieści się w damskiej torebce.

scroll back to top
Więcej…
 

Wiadomość podana za The New York Times - opublikowana 5 lipca 2010 iq

the new york timesDanuta Borchardt otrzymała nagrodę za rok 2010 przyznawaną corocznie przez trzy szacowne instytucje kulturalne (Instytut Książki Polskiej w Krakowie, Intytut Kultury Polskiej w Londynie i Instytut Kultury Polskiej w Nowym Jorku) . Nagroda ta w wysokości ok. 3000 dolarów plus trzymięczny pobyt w Krakowie przyznana została za przetłumaczenie "Pornografii" Witolda Gombrowicza.

scroll back to top
 
STPJak informuje Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich zostało ufundowane stypendium dla polskich tłumaczy poezji irlandzkiej.

Szczegóły poniżej.
scroll back to top
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > ostatnia >>

Strona 7 z 15
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group