Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego - tłumaczenie po polsku hitu roku 2012

Cztery różne wersje tego przeboju były osiągalne na YouTube. W tej chwili wybór jest mniejszy.
iq iq3 iq4

Na dziś mamy tylko 3 wersje.
scroll back to top
Więcej…
 
Najlepsze tłumaczenie piosenki śpiewanej po angielsku.

Jest najbardziej twórczy sposób tłumaczenia jaki pojawił się na YouTube. Popieramy autora w jego przedsięwzięciu. Dzięki jego wysiłkowi oglądamy wideoklip na żywo, czytamy tłumaczenie tekstu śpiewanego i poprzez ustne wyjaśnienie dowiadujemy się o niuansach języka angielskiego, które tylko dobry tłumacz potrafi wyłapać. Duże uznania dla tłumacza.

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: luty 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Gosia Andrzejewicz jest polską piosenkarką urodzoną w Bytomiu. Lubi śpiewać po angielsku. Więc żeby zrozumieć o czym śpiewa, jej fani tłumaczą piosenkę śpiewaną przez rodowitą polkę z angielskiego na polski. Tłumaczenia dokonał Krystian 574 Oto przykłady 
.

 

scroll back to top
Więcej…
 
Seria tłumaczeń Rhapsody of Fire dokonywana z uporczliwą konsekwencją na YouTube przez młodego entuzjastę. Oto przykład jednego z ostatnich tłumaczeń (listopad 2011)  iq
Oglądalność jest jak na razie minimalna, niemniej profil autora polecamy fanom tego typu utworów. iq
scroll back to top
Więcej…
 
Bardzo interesujące tłumaczenie piosenki na internecie. Żeby je zobaczyć należy kliknąć na  nasz
.

scroll back to top
Więcej…
 
Rhapsody - tlumaczenia piosenek


Rhapsody, czyli Rhapsody of Fire

 

Polskie tłumaczenia wielu piosenek tego zespołu dokonane przez TheDargorShadowlord na YouTube. Na pewno warte rozpowszechnienia iq

scroll back to top
Więcej…
 

Czy ktoś przetłumaczy parodie piosenki "Friday"?

Parodie są chyba lepsze od oryginału. Można je obejrzeć a jednocześnie przeczytać cały komentarz na temat tej piosenki klikając na nasz IQ.link.
Hit 13-letniej Rebeki Black "Friday", który media i internauci nazwali "najgorszą i najmniej lubianą piosenką wszech czasów", został usunięty z YouTube'a. Zamiast teledysku można zobaczyć informację, że "nie jest już dostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Rebekę Black". Wykonawczyni tego nie komentuje. ...


Drogi rzeczoznawco z dziedziny Tłumaczeń piosenkowych!

Znalazłeś się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Strona ta została zainstalowana w lutym 2010 roku w tym miejscu i periodycznie jest uaktualniana. Najbardziej światowa wyszukiwarka Google po ostatnich zmianach algorytmów zaindeksowała ją na PIERWSZEJ STRONIE wśród polskojęzyczych stron na frazę:

Najgorsza Piosenka Świata

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.


scroll back to top
Więcej…
 

tlumaczeniowa lista przebojow Sierpień, 2015 r.

Na czele naszej listy nieśmiertelna Metallica z najlepszą balladą heavymetalową? jaka kiedykolwiek powstała... "Nothing Else Matters" ponad CZTERY MILIONY odsłon !!!!!

Inny z naszych przebójów tłumaczeniowych roku 2012 w swoim czasie gwałtownie zdobywał wysoką oglądalność. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego - wielokrotnie był przetłumaczany na polski. Ale co tu tłumaczyć. Tekst jest banalnie prosty. Dlatego, drogą przekory, wstawiliśmy na na naszą listę wykonanie po polsku, śpiewane z entuzjazmem w języku polskim. Ogladalność tej wersji osiągnęła powyżej 740 tysięcy odsłon co kwalifikuje ją na czarte miejsce na naszej liśćie przebojów. ..

 


Odnalezione w roku 2012 tłumaczenie Pink " Fucking Perfect" podniosło swoją oglądalość do 440 tysięcy i straciło na popularnośći. ale wciąż mimo  braku jakiejkolwiek grafiki utrzymuje się mocno w pierwszej dziesiątce Tłumaczenowej Listy Przebojów.
iq


Opierając się na sugestiach przysyłanych nam przez naszych fanów, najbardziej popularną piosenką przetłumaczaną przez różnych tlumaczy na YouTube była piosenka Seleny Gomez pt "Shake It Up".
Odnaleźliśmy PIĘĆ różnych wersjach tłumaczeń tej samej piosenki, z których tylko jedna ostała się na YouTube.
Oglądajcie!!!!
hhh
hh

scroll back to top
Więcej…
 
Beyonce - Rok 4, tlumaczenie wywiadu. 22 minuty na YouTube. Warte obejrzenia

beyoncePonieważ wszystkie tłumaczenia wywiadów Biebera zniknęly z You Tube na osłodę podajemy linka do przetłumaczonego wywiadu z Beyonce, oraz najświeższe tłumaczenie piosenki pt: Best Thing I Never Had".

Wywiad data opublikowania autor tłumaczenia  
Beyonce - Rok 4 Jul.07.2011 mspolishbaby iq
scroll back to top
Więcej…
 
crime copyright"Bardzo lubię słuchać muzyki. Niestety nie znam angielskiego, a czasem chcę znać tekst... szukałem stronki z tłumaczeniami piosenek na język polski..."To typowe zapytania krążące po internecie.
Coraz więcej zagranicznych piosenek pojawia się na internecie z tłumaczeniami na język polski. Coraz więcej jest ich na YouTube... tylko czy wszystko jest legalne? Często naruszane są prawa autorskie: iq
scroll back to top
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 Dalej > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group