Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 Internet jest wspaniałym źródłem pomocnym w znalezieniu dobrego tłumacza. Poniżej kilka linków kierujących do tych źródeł - czyli listy tłumaczy:

Katalog tłumaczy Globtra ... Niezawodny link do najpopularniejszego polskiego serwisu dla tłumaczy zawodowych. (katalog zawiera ponad 9000 tłumaczy)
SPIS TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH ... Oficjalny spis publikowany i uaktualniany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
LISTA linków IQ-ariusa .. Nasza własna lista linków sprawdzonych i polecanych przez użytkowników IQ-ariusa.
Translator Directory ... Międzynarodowa lista tłumaczy zarejestrowanych na serwisie www.proz.com (znajdziecie tam też wielu polskich tłumaczy)
INTERNETOWY SPIS TŁUMACZY .. Profesjonalna Baza Tłumaczy posegregowana według województw, rodzaju tłumaczeń, stażu pracy tłumacza i języków. (zawierał 430 wpisów) . Działalność serwisu została wstrzymana. Obiecywali, że wrócą i nie wrócili ale domena została.


Niektórzy tłumacze, zwłaszcza ci początkujący i nie są związani z Biurami Tłumaczeń, na własną rękę starają się ogłaszać w różnych serwisach ogłoszeniowych. Podajemy przykładowe linki:

OLX ...
Favore ..
Arena ..

Wartościowym też jest przeglądanie branżowych serwisów. Dobrzy tłumacze są tam aktywni i można poprzeglądać ich wypowiedzi:

Branżowe Forum Tłumaczy ..
Forum językowe ..

Czasem przez przypadkowe przeglądanie internetu można trafić na taką wzbudzającą zaufanie stronę internetową. ...

Drogi propagatorze usług translatorycznych!

Znalazłeś się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Strona ta została zainstalowana we wrześniu 2010 roku w tym miejscu i od czasu do czasu jest uaktualniana. Najbardziej światowa wyszukiwarka Google systematycznie indeksuje ją na PIERWSZEJ pozycji w wyszukiwaniach wśród polskojęzycznych stron na frazę:

Jak znaleźć dobrego tłumacza w internecie

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: maj 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group