Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Lista linków opracowana została  w roku 2011. Stan aktualny jest taki jaki jest i na pewno wymaga nowego spojrzenia. Specjalistów od tematu oraz naszych potencjalnych użytkowników zachęcamy do przesyłania nowych propozycji w celu uaktualnienia podanych spisów.

BAZA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH ...

Lista tłumaczy przysięgłych opublikowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości (nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego).


REJESTR TŁUMACZY TECHNICZNYCH FSNT- NOT ...

Tłumacz tekstów technicznych w Polsce powinien być zweryfikowany przez Dział Współpracy z Zagranicą i Doskonalenia Zawodowego w Biurze Zarządu Głównego FSNT- NOT - Rejestr Tłumaczy Tekstów Technicznych NOT, który organizuje i przeprowadza egzaminy oraz przedłuża uprawnienia tłumaczy tekstów technicznych.


LISTA AGENCJI i TŁUMACZY IQ-ARIUSA TRANSLATORYCZNEGO ...

Nasza lista tłumaczy, którzy w jakikolwiek sposób współpracowali z naszym wortalem tłumaczeniowym. (Poszukujemy osoby do uaktualnienia i uatrakcyjnienia tej nigdy nie nie dokończonej, wymagającej poważnego odkurzenia i odświeżenia listy)

GOTRANSLATOORS.COM ...

Światowy katalog tłumaczy w 30 językach. Prosimy o komentarze


BAZA TŁUMACZY ...

Podajemy że istnieje ale nie polecamy bo jest bardzo nieprzejrzysta. Poplątanie z pomieszaniem.


INTERNETOWY SPIS TŁUMACZY IQ-LINK

Na czas pisania tego artykułu (kwiecień 2010r) lista zawierała 430 wpisów. Na dzień dzisiejszy zniknęła z internetu ale informacja wskazuje, że powróci w połowie roku 2012.
Spis bardzo prosty, łatwy w użyciu, intuicyjna. Duże brawa dla założyciela. Ułatwił życie tysiącom internautów. Listę przegląda się z przyjemnością. Jej zawartość można porządkować pod względem województw, rodzajów tłumaczeń, języków a nawet stażu zawodowego tłumacza. A najważniejsze z tego wszystkiego jest, że bezpośrednio z listy można wejść na stronę internetową danego tłumacza i dowiedzieć się czegoś więcej o jego praktyce zawodowej.

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: lipiec 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group