Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Gwiezdne wojny i inne humorystyczne filmiki w temacie tłumaczeniowym
dziewczyna YodyDowcipne, śmieszne i humorystyczne filmiki lub ruchome prezentacje są oglądane na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli "FOR FUN". Monopol na nie ma zwykle TouTube a nasi internauci wyłapują co ciekawsze kawałki i podsyłają je nam do prezentacji. Mimo rozrywkowego charakteru klipy wam przedstawiane mają dużo wspólnego z TEMATYKĄ TŁUMACZENIOWĄ. Tłumacze, często amatorzy, którzy wyoprodukowali takie perełki cieszą się u nas dużą dozą sympatii. Skecz filmowy - Tłumaczenie (według Macieja Stuhra) IQ.LINK o tym jakie problemy mają tłumacze filmów amerykańskich.

Film samokrytyczny (Americans are NOT stupid) IQ., nakręcony przez amerykanów na temat inteligencji amerykanów. Może więc lepiej nauczyć się angielskiego i zrobić rozeznanie w temacie zanim się zacznie podpisywać traktaty o współpracy w temacie tarczy antyrakietowej. (Tekst ten pisany był jeszcze w czasie rządow Busha młodszego bardzo walecznego, a dla utrudnienia zaznaczamy, że jest to wersja nie przetłumaczona z angielskimi napisami only).

Protesty większości katolickiej w Polsce wzbudza film .IQ Jest to parodia słynnego Terminatora z udziałem samego Arnolda Schwarzeneggera i znanych postaci z Nowego Testamentu.

Uwaga. W czasie sprawdzania aktualności linków okazało się że teksty na żółtym tle straciły swoją aktualność.

Prosimy naszych użytkowników o odnalezienie innych przykładów pasujących do naszego tematu.

Co mistrz Yoda powiedziałby łożku? - czyli ożywione nagranie skeczu radiowego na temat seksu i gwiezdnych wojen. (boki można zrywać ze śmiechu). IQ.LINK . Dla milośników gwiezdnych wojen jeszcze jedna parodia. Tym razem tlumaczenie z polskiego na angielski. Wspaniały relaks. Iq


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: wrzesień 2016 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM

Copyright 2009-2016 © IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group