Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


iqariusPostanowiliśmy zaprowadzić specjalna sekcję IQ-ariusa translatorycznego przeznaczoną dla rozwiania pewnych mitów jakie krążą wokół branży tłumaczeniowej. Nie chcemy podważać tu niczyjej profesjonalności jeśli jest udokumentowana. Najważniejszym czynnikiem świadczącym o rzetelności w pracy tłumacza jest satysfakcja klienta. Nasz portal zajmuje się wyłącznie internetową działalnością na polu tłumaczeń, a tu jest duże pole do popisu dla wszelkiego rodzaju nierzetelnych usługodawców. Przed takim będziemy ostrzegać dając naszym użytkownikom aktualną i potwierdzoną informację.


Jak wiadomo w obecnych czasach każdy liczący się w branży musi zaistnieć na internecie. Sposoby samopromocji stosowane online są różne... Niektóre rażące przypadki podwyższania swojej rangi zauważyliśmy. Niektórych kopistów  wyszydziliśmy ale nie możemy być w każdym czasie w każdym zakątku Internetu. Przeglądajcie więc naszą bazę aktualnych danych i informacji dotyczących branży tłumaczeniowej. Jeśli zauważycie nieścisłości  publikowane na naszych stronach lub na innych stronach internetowych dotyczących tłumaczeń, dajcie nam znać. Zareagujemy.

 


Serwisy Lokalizacyjne.


Drogi specjalisto od  Translatoryki praktycznej!

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie z powodów zawodowych lub hobbystycznych i uważasz się za eksperta w tej dziedzinie pragniemy pozyskać Cię w celu usystematyzowania publikowanych tu znalezisk i ustawienia ich w należnej hierarchii. Nasz Zespół Programowy zaprasza do współpracy prowadzącej do uzyskania wzajemnych korzyści.

Projekt IQ-arius. Skontaktuj się z nami.Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: maj 2015 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2015 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group