Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


ARTYKUŁY NA TEMATY TRANSLATORYCZNE


Drogi propagatorze usług translatorycznych!

Dużo ciekawych i polecanych artykułów, oraz ich streszczenia - z dziedziny translatoryki, a więc o zawodzie tłumacza, kształceniu i doskonaleniu zawodowym itd. można znaleźć na stronach mlingua.pl  w dziale CZYTELNIA ... ... My tylko ułatwiamy dotarcie do informacji istniejącej i udokumentowanej.
Artykuły na tematy translatoryczne

To wypracowane słowo kluczowe dla tej właśnie strony. Wykorzystaj tę szansę. To może to być  również Twoja strona sponsorowana. Podaj nam link do Twojej publikacji a zamieścimy go tu razem z innymi.

Projekt IQ-arius.Jeżeli jesteś tylko czytelnikiem i poszukiwaczem a nie masz swoich własnych publikacji, zachęcamy do korzystania z poniższych linków. Istnieją one na tej stronie, w praktycznie nie zmienianej formie od ponad czterech lat. Warto się im przyjrzeć dokładniej. Może się już zdezaktualizowały, może istnieją bardziej adekwatne publikacje? Jeżeli macie swoje własne uwagi, znaleźliście lepszy ekwiwalent lub jeżeli przekonaliście się że link polecany przez nas prowadzi do nikąd - zapraszamy na NASZE FORUM

Oto nieustematyzowana lista publikacji linkująca do oryginalnej wersji skondensowanej:


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: lipiec 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group