Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Spis treści
Co w sekcji dla tłumaczy i Biur Tłumaczeń?
Frazy pozycjonujące
Wszystkie strony

Sekcja ta jest w budowie !!!!!.

informacja własna (kwiecień 2014 r)

Portal Translatoryczny Tłumaczenia Internetowe narodził się w roku 2009 na bazie Projektu IQ-arius i w okresie ostatnich czterech lat utrwalił swoją pozycję na rynku tłumaczeniowym jako żródło obiektywnej i nie sponsorowanej internetowej wiedzy o działalności tłumaczeniowej. Nasz klient targetowy to przeciętny, typowy użytkownik internetu poszukujący w wyszukiwarce googlowskiej informacji związanych ze słowami tłumaczenie lub translatoryka we wszelkich fleksjach i odmianach.

Sekcja poniższa przygotowywana jest jako propozycja dla zawodowych tłumaczy. Pierwotny właściciel tego portalu uważał, że dostęp do tego miejsca powinni mieć tylko zalogowani użytkownicy ale w obecnej fazie kampanii rozwojowej Rada Programowa uważa ze jest to zbędne utrudnienie. Projekt IQ-arius nie zamierza nikomu bronić dostępu do informacji, które mogą stać się przyczynkiem do zwiększenia ruchu internetowego na Dedykowanej Stronie Biznesowej.


Sekcja ta jest w w dalszym ciągu w trakcie dlugofalowego testowania i usprawniania. Treści tu prezentowane mogą się zmieniać. Liczymy na to, że Wy jako osoby zainteresowane uzyskaniem jak najlepszej użytkowności z oferowanych rozwiązań naszego portalu możecie przyczynić się do zmian tych małych i tych rewolucyjnych). Czekamy na sugestie i komentarze.

Serdecznie zapraszamy do czytania i testowania zamieszczonych tu treści i linków. Prosimy prosimy o zagłębienie się w szczegóły poszczególnych propozycji ofertowych i wytknięcie nam błędów w rozumowaniu. Bez waszego udziału, bez waszych komentarzy nie jesteśmy w stanie posunąć się do przodu w opracowaniu prostej acz rewolucyjnej koncepcji płatności internetowych dostosowanych do specyfiki rynku polskiego. Nasz sponsor, żyjący i działający w USA, nie może się nadziwić nad naszą nieudolnością w pokonywaniu trudności jakich nam przysparzają jego założenia. Jego skapcanialy mózg nie może pojąć motywów postępowania i mentalności polskiego użytkownika internetu. Czasem zdarza mu się wyzywać nas od troglodytów i choć staramy mu się bez wazeliny tłumaczyć jak brak bratu, jak polak polakowi, dalej nie idzie znaleźć wspólnej linii i zrozumienia. Dlatego to tak długo trwa.

W międzyczasie w sekcji tej mogą się pojawiać i znikać różne artykuły. Nie przejmujcie się tym.Dopóki niniejsza informacja nie zostanie usunięta żadne z poniższych sformułowań nie mają mocy wiążącej i są publikowane wyłącznie w celach testowych.

Tymczasem wszystkich niecierpliwych lub tylko zainteresowanych potencjalnym testowaniem prosimy o kontakt. ...scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group