Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Najśmieszniejsze pod słońcem wyjaśnienie jak działa najbardziej popularny "Google Tłumacz" za pomocą filmiku na YouTube. ... (Czasami wyniki tłumaczenia mogą być dalekie od intencji osoby próbującej wyrazić swoje uczucia za pomocą tego tłumacza)

poniżej więcej linków w tym temacie.

Oficjalna strona "Google Tłumacz" .. .

Można ją wykorzystać do przetłumaczenia  dowolnej strony internetowej metodą bardzo pracochłonną ale skuteczną. Po kliknięciu na naszego IQ-linka zostajecie przerzuceni na internetową stronę Google Tłumacz. Tu, bez zbędnego zgadywania kopiujecie URL - czyli adres strony internetowej, którą chcecie przetłumaczyć w okienko na ekranie. Klikacie na button Translate... i natychmiast oglądacie tę sama stronę po polsku i w takim samym układzie graficznym jak oryginał. Teksty są przetłumaczone maszynowo ale przynajmniej można się zorientować o co co chodzi.

Teraz ten cały proces może być zautomatyzowany za pomocą wtyczki Tłumacz. Dokładne wyjaśnienie postępowania po polsku znajdziecie tu pod naszym linkiem  ...

Prawda, że to bardzo proste?

Tak było pisane w końcówce roku 2012 ale teraz mamy polowe roku 2015 i tłumaczyć możemy na spokojnie z ekranu smartfona.

Oto link do artykułu napisanego przez Huberta Tellera ...

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: sierpień 2015 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2015 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group