Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 flga tureckaJęzyk turecki (Türkçe) lub  anatolijsko-turecki (dawniej zwany również osmańskim), należy do podgrupy oguzyjskiej w rodzinie języków tureckich. Posługuje się nim ponad 80 milionów (źródła tureckie mówią nawet o 200 milionach) ludzi mieszkających w Turcji i na emigracji. Piśmiennictwo tureckie powstało w późnym średniowieczu i rozwijało się pod wpływem perskim i arabskim. Od 1928 język turecki zapisywany jest za pomocą alfabetu tureckiego, opartego na literach łacińskich. Alfabet turecki ma 29 liter. Od tego też momentu następuje także oczyszczanie języka z wpływów arabskich i perskich poprzez tworzenie neologizmów. Pod tym względem język turecki, zmienił się w stopniu porównywalnym ze zmianami, jakie zaszły we współczesnym języku hebrajskim. 

Język turecki dzieli się na 2 główne grupy dialektów: dunajsko-turecką i anatolijską. Język współczesny różni się zasadniczo od języka dawnego piśmiennictwa osmańskiego.
Dla tych co na prawdę mają zamiar nauczyć sie języka tureckiego  w celach rekreacyjnych, proponujemy przyspieszony kurs na YouTube  ... a jezeli to nie przyniesie skutku proponujemy skorzystać z poniższego zaproszenia.

nauka tureckiego za darmo

Dla wszystkich zainteresowanych historią i potęga Turcji mamy jeszcze jeden ciekawy IQ-LINK - Hymn turecki do wysłuchania na YouTube hymn turecki

ALPER KARAYILAN

Witam!

Serdecznie witam Państwa. Jestem tłumaczem języka tureckiego.

Posiadam wyższe wykształcenie. Jestem również absolwentem filologii angielskiej, dzięki czemu moja wiedza z zakresu językoznawstwa jest obszerna i przydatna podczas procesu przekładu. Moim największym atutem jest fakt, iż jestem native speakerem, w związku z czym moje tłumaczenia są najwyższej jakości pod względem gramatycznym, leksykalnym, syntaktycznym i stylistycznym. Wykonuję szerokie spektrum tłumaczeń dla firm budowlanych i handlowych. Współpracuję również z grupami tureckimi przyjeżdżającymi do Polski na krótki okres. Tłumaczę teksty zarówno specjalistyczne jak i popularne z zakresu ekonomii, bankowości, finansów, budownictwa, chemii, biologii etc. Przyjmuję zlecenia każdego rodzaju, nawet te obszerne i najbardziej wymagające. Ze swojej strony gwarantuję krótki czas tłumaczeń, terminowe realizacje powierzonych projektów, wysokiej jakości, kompetentny przekład oraz poufność. W przypadku dużych zleceń jestem otwarty na negocjacje cen.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: wrzesień 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group