Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Czyli możliwości tłumaczeniowe na gadżetach przenośnych takich jak: PDA, iPod, iPhone... i telefonach komórkowych innych firm.

Słownik na urządzenia mobilne

Planując wakacyjne wyjazdy wpadłem ostatnio na pomysł, by zeksplorować Gorgany, czyli dzikie pasmo Karpat na Ukrainie. Wyprawa całkiem niedaleka od polskich granic, to jakieś 150 km, ale cywilizacyjnie i językowo to chyba znacznie większa odległość. Cywilizacyjnie ? bo tam cywilizacji żadnej nie ma, tylko góry, a językowo ? bo ukraiński różni się trochę, jak przypuszczam, od rosyjskiego, w którym parę słów potrafię wyartykułować. Z tym większym zainteresowaniem przyjrzałem się pakietowi słowników dla PDA i smartfonów z Symbianem o nazwie ABBYY Lingvo x3. Poza ukraińskim program dostarcza rozbudowane narzędzia lingwistyczne, obejmujące język angielski i niemiecki...Tak zaczyna się opis funkcjonalności słownika , który można zainstalowac na PDA czyli na urządzeniu przenośnym (mobile device).

do urządzeń tego typu zaliczamy iPod, iPhone

i inne telefony komórkowe

Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ważne są aktualne na czas tej publikacji. (kwiecień 2010). Jeżeli macie inne zdanie lub widzicie błędy merytoryczne udajcie się na stronę FORUM i podzielcie się swoimi uwagami.

Copyright 2009 - 2010 ? Tłumaczenia Internetowe. IQ-arius Translatoryczny. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.

scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group