Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Platforma Apple: iPhone, iPod.
lydia2 w swoim blogu podaje linki do najlepszych (jej zdaniem) aplikacji mobilnych w platformie Apple jakie były osiągalne w roku 2010. ..
Nowsza informacja:
Mobilna aplikacja na telefony komórkowe iPhone i tablety iPad pozwala na tłumaczenia między rosyjskim i głównymi językami europejskimi zarówno pojedynczych słów i zdań jak i całych tekstów oraz dokumentów. W przypadku tłumaczenia pojedynczego słowa program wyświetla nie tylko jego tłumaczenie, ale również definicję i przykłady jego użycia. Program automatycznie rozpoznaje język i automatycznie tłumaczy wykorzystując do tego silnik internetowego translatora będącego częścią portalu Yandex. Dlatego do jego działania wymagane jest połączenie z Internetem.

scroll back to top
Więcej…
 
22 grudnia 2010 r
Nowy, ciekawy App tłumaczeniowy pod nazwą WordLens na iPhone został zademonstrowany na YouTube.
Na razie jest to wersja tłumacząca z hiszpańskiego na angielski i odwrotnie.
..
scroll back to top
Więcej…
 
ponsFirma PONS, wiodący wydaca słowników w Niemczech wyprodukowała appa na telefony komórkowe. "SnapTranslate" to prosta aplikacja, która fotografuje tekst w języku obcym i tłumaczy w  przeciągu kilku sekund bez potrzeby ręcznego wbijania tekstu na klawiaturze snap translate
w tym linku pokazujemy jak to działa w sposób obrazowy na YouTube snaptranslate
scroll back to top
 
ultra translatorUltra translator jest wielojęzyczną aplikacją tłumaczeniową na popularne urządzenia mobilne. Do kupienia w App Store za $1.99. Poniżej nasze IQ.linki do artykułu opisującego zalety tej aplikacji i filmik na You tube obrazowo pokazujący jak to działa.
IQ.LINK
iq

scroll back to top
 
na podstawie PR.com

lingvosoftDwukierunkowe, mówiące slowniki (również dla języka poskiego) są już do kupienia dla posiadaczy iPhone czy iPod. Na podstawie relacji prasowej donosi o tym PR.com ..

scroll back to top
Więcej…
 
22 lutego 2010 /PRNewswire-First Call/

iBabylonBabylon Ltd., światowy producent słowników internetowych i aplikacji tłumaczeniowych zaprezentował nową unikalną aplikację pod nazwą iBabylon przeznaczoną dla iPhone i iPod. > IQ.LINK

scroll back to top
Więcej…
 
24 listopada 2009 informacja na podstawie GIZMODO.

Nowa aplikacja tłumaczeniowa na iPhona - iLingual. Obejrzyj na YouTube

scroll back to top
Więcej…
 
tlumacz placzy dziecka 5 listopada, 2009 na podstawie gadgetreview.com.
Nowa aplikacja na IPhona dla młodych rodziców. Opracowany przez firme Biloop Technologic, testowany klinicznie program do zainstalowania na popularnym IPhone potrafi na podstawie analizy płaczu dziecka określić w czym jest problem. Czy dziecko jest głodne, czy chce spać, czy właśnie zrobiło kupkę. Ot taki podręczny tłumacz płaczu dziecka.
Poniżej linki w tym temacie
scroll back to top
Więcej…
 

28 pażdziernika, 2009 na podstawie Macworldbuleshot

Tłumacz działa na podobnej zasadzie jak aplikacja Pic Translator dla IPhonow. Wśród języków tłumaczonych jest również Polski. Operacja tłumaczenia jest bardzo prosta.Po prostu robisz zdjęcie i za chwilę masz gotowe tłumaczenie.
Do nabycia za $1.99 > IQ-LINK
poniżej linki w tym temacie
scroll back to top
Więcej…
 

pic-trSeatlle, WA 22 pażdziernika, 2009

na podstawie PRWEB

Firma Fotozio, LLC opublikowała darmową aplikację tłumaczeniową dla iPhona. Co najciekawsze, PicTranslator, działa na zasadzie tłumacza fotograficznego. Przetłumaczenie wydrukowanego napisu na zagranicznych znakach drogowych mapach czy jadłospisach odbywa się przy pomocy jednego tylko przycisku - kamery fotograficznej wbudowanej w iPhona. Nie potrzeba słownika. iPhone zrobi to skutecznie. Ilustruje to krótki filmik na YouTube.
poniżej linki w tym temacie
scroll back to top
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 Dalej > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group