Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Konferencje translatoryczne
Konferencje translatoryczne w Polsce w roku 2012.
TMS Inspiration Days to międzynarodowa konferencja rynku tłumaczeń i lokalizacji.
Trzecia jej edycja odbędzie się 19 i 20 kwietnia 2012 roku w Krakowie.

Kilka tygodni temu organizatorzy wydarzenia ogłaszali pierwsze punkty programu konferencji, dzisiaj na liście pojawiły się kolejne prezentacje: ?From Crystal Ball to Reliable: Sales Pipeline Management?, ?Improving the Economics of Recruiting and Quality Assesment? oraz ?Co oznacza integracja i jak działa ? na przykładzie integracji XTRF z MemoQ i XTM?. Do tej pory w programie konferencji znalazły się wykłady ?Keynote: Overview of translation technology? (Ben Sargent, Common Sense Advisory), ?Implementation of Machine Translation ? case study of Pangeanic? (Manuel Herranz, Pangeanic) oraz ?Selling in America? (Renato Beninatto, Selling in America). W ramach ?business thread? odbędzie się również wykład ?From Crystal Ball to Reliable: Sales Pipeline Management?, w czasie którego zaprezentowane zostaną metody i narzędzia pozwalające na tworzenie skutecznych i wiarygodnych kanałów sprzedażowych oraz precyzację prognoz efektywności działań sprzedażowych. Wykład poprowadzi dyrektor zarządzający Localisation Sales&Marketing, Jessica Rathke ? od ponad dwudziestu lat oferująca doradztwo z zakresu sprzedaży i marketingu dla największych firm branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej.
Wykład ?Improving the Economics of Recruiting and Quality Assesment? będzie należał do Thomasa Vysokosa z firmy Technolex Translation Studio. Tematem prezentacji będzie automatyzacja procesów rekrutacyjnych, budowanie wymiernych metod oceny jakości pracy pracowników oraz stosowane systemy motywacji. W ramach ?IT thread?, przygotowywanej z myślą o pracownikach działów informatycznych, odbędzie się sesja ?Co oznacza integracja i jak działa ? na przykładzie integracji XTRF z MemoQ i XTM?. Konferencja TMS Inspiration Days odbywa się już po raz trzeci, poprzednia edycja zgromadziła przedstawicieli branży tłumaczeniowej z 20 państw Europy i Ameryki Północnej.

Organizatorami wydarzenia są XTRF Management Systems Ltd. oraz Biuro Tłumaczeń Technicznych LIDO-LANG. www.inspirationdays.eu

scroll back to top
Więcej…
 
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group