Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe.
Najbardziej aktualna lista wyszukiwarek internetowych roku 2012 według preferencji zespołu Iqariusa wraz z komentarzami znajdziecie się na stronach projekt.iqarius.pl iq
scroll back to top
Więcej…
 

Strona zarezerwowana dla Biur Tłumaczeń obsługujących Euro 2012.

scroll back to top
Więcej…
 

Tłumaczenia internetowe nazywane również tłumaczeniami online są najnowocześniejszą formą wykonywania usług tłumaczeniowych. W dobie powszechnego dostępu do internetu możemy załatwić większość spraw nie opuszczając klawiatury swojego komputera. Aby coś przetłumaczyć nie musimy już dojeżdżać do biura tłumaczeń. Wystarczy skaner, faks lub e-mail. Nawet tłumacze przysięgli przestawiają się na ten sposób prowadzenia usług tłumaczeniowych. Należy uzgodnić z biurem jaki sposób dostarczenia dokumentu do tłumaczenia jest najbardziej odpowiedni. Czasem wystarczy zwykły e-mail. Profesjonalni tłumacze specjalizujący sie w usługach internetowych gwarantują jakośc wykonanej usługi. Jeśli nie jest ci na rękę odbiór tłumaczenia (przysięgłego) osobiście to może ono zostać dostarczone pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Wszystko odbywa się profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dzięki internetowi zaoszczędzasz czas którego ci często brakuje a często zaoszczędzisz pieniędzy.

 

scroll back to top
 
Darmowe translatory internetowe.
scroll back to top
Więcej…
 

BabelXL to najlepszy i bezpłatny,

automatyczny tłumacz internetowy.

Wypróbowany przez naszych testerów. ...


Wystarczy kliknąć na logo. babelXLBabel XL to rekomendowany przez IQ-ariusa translatorycznego automatyczny tłumacz internetowy. Utrzymał swoją pozycję przez szereg ostatnich lat i został przetestowany przez rzesze naszych użytkowników. W roku bieżącym w dalszym ciągu podtrzymujemy naszą opinię. Uważamy że jest on najlepszy, najbardziej intuicyjny i najbardziej przyjazny dla przeciętnego internauty. Potrafi samodzielnie wykryć język z jakiego próbujemy przetłumaczyć nasz tekst.
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group