Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Wortal translatoryczny
Portal tematyczny - czyli vortal?

projekt IQ-ariusWortal lub Vortal czyli Vertical Portal jest to tematycznie zawężony portal zwykle obejmujący jedną dziedzinę wiedzy, gałąź gospodarczą, dział przemysłu lub krąg zainteresowań. Dla zainteresowanych tym tematem radzimy zapoznać się z bogatą publikacją na stronach Projektu IQ-arius o

scroll back to top
Więcej…
 

projekt iqarius IQ-arius translatoryczny To jeden z flagowych elementów Projektu IQ-arius. Zbudowany na założeniach portalu tematycznego wykreowany został przez Iqarius Creation Group na potrzeby branży translatorycznej.

Mówiąc prostymi słowami, jest to innowacyjny wortal o założeniach informacyjno-edukacyjnych, którego polem działania są tłumaczenia internetowe. Vortal (terminologia angielska) wielowątkowy. Coś lepszego, coś bardziej sensownego. Idea Przyjaznego Internetu przyświecająca celom IQ-arius'a zakłada, że nie musisz się logować by dotrzeć do rzeczowej informacji.

Baza artykułowa opublikowana na stronach IQ-arius'a translatorycznego, tak jak w Wikipedii, jest na bieżąco odświeżana i korygowana przez naszych użytkowników. Data ostatniej aktualizacji jest widoczna w stopce dla każdego użytkownika.

Do naszych zalet zaliczyć można to, że jak do tej pory nie zostaliśmy jeszcze "zasponsorowani" przez żadne Biuro Tłumaczy. Publikowane przez nas fakty i opinie są sprawdzalne i obiektywne. Udzielamy pomocy i porad szerokiej rzeszy sobieradzików, tłumaczy amatorów, hobbystów i innych przeciętnych użytkowników internetu. Pomagamy tym co próbują znaleźć odpowiedzi na swoje problemy tłumaczeniowe przy pomocy tak potężnego narzędzia jakim jest Internet.

scroll back to top
Więcej…
 
Idea przyjaznego internetu godna propagowania
meeedanProjekt IQ-arius popiera każdy przykład wcielania w życie idei przyjaznego internetu. Natej stronie pokazujemy to co się wiąże się z nasza tematyką translatoryczną. Połączenie maszynowego tłumaczenia internetowego z bieżącą korektą zespołu woluntariuszy tłumaczy buduje nową platformę międzyludzkich kontaktów i wymiany informacji pomiędzy dwoma grupami językowymi. Zbudowanie portalu Meedan.com pozwala na niewymuszoną integrację ludzi wyrosłych w różnych kulturach i religiach, obarczonych wzajemnymi uprzedzeniami i karmionymi stereotypami przez rodzime środki przekazu. Mowa tu o świecie arabskim i społecznościach zachodnich posługujących się językiem angielskim.
scroll back to top
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 Dalej > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group