TĹ‚umaczenia internetowe TĹ‚umaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Sekcja ta jest w budowie !!!!!.

informacja własna (kwiecień 2014 r)

Portal Translatoryczny Tłumaczenia Internetowe narodził się w roku 2009 na bazie Projektu IQ-arius i w okresie ostatnich czterech lat utrwalił swoj± pozycję na rynku tłumaczeniowym jako żródło obiektywnej i nie sponsorowanej internetowej wiedzy o działalno¶ci tłumaczeniowej. Nasz klient targetowy to przeciętny, typowy użytkownik internetu poszukuj±cy w wyszukiwarce googlowskiej informacji zwi±zanych ze słowami tłumaczenie lub translatoryka we wszelkich fleksjach i odmianach.

Sekcja poniższa przygotowywana jest jako propozycja dla zawodowych tłumaczy. Pierwotny wła¶ciciel tego portalu uważał, że dostęp do tego miejsca powinni mieć tylko zalogowani użytkownicy ale w obecnej fazie kampanii rozwojowej Rada Programowa uważa ze jest to zbędne utrudnienie. Projekt IQ-arius nie zamierza nikomu bronić dostępu do informacji, które mog± stać się przyczynkiem do zwiększenia ruchu internetowego na Dedykowanej Stronie Biznesowej.


scroll back to top
WiÄ™cej…
 

Drogi Tłumaczu! - Nasza bezpłatna oferta testowa.


Bez wypełnianie formularzy wymaganych przez tradycyjne Biura Tłumaczeń możesz zapoznać się z nasz± ofert± i wł±czyć się w proces rozwojowy portalu www.tłumaczeniainternetowe.pl.

Skorzystaj z szansy i z mocy jak± daje Ci Internet.


scroll back to top
WiÄ™cej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group