Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Oryginalnie artykuł ten powstał w roku 2010 na bazie angielskojęzycznego artykułu opublikowanego na blogu o tematyce translatorycznej. Czas jednak biegnie coraz szybciej, na rynku pojawiają się nowe generacje smartfonów, tabletów i bóg wie czego jeszcze. Postanowiliśmy więc odświeżyć treść i poprosić naszych użytkowników o jak najczęstsze updatowanie treści. 

scroll back to top
Więcej…
 
1 maja 2010 informacja na podstawie Freewarepocketpc

freewareProsta metoda tłumaczenia napisów japońskich na język angielski i do tego darmowa czyli freeware. IQ.LINK . Główną wadą tej aplikacji jest dla nas Polaków, że nie tłumaczy bezpośrednio na język polski. Niemniej jednak można wyobrazić sobie o ile latwiej zrozumieć coś w tekscie angielskim niż wpatrując się w japońskie "krzaczki".
Lost In Translation v.1.20


scroll back to top
Więcej…
 
22 lutego 2010 informacja na podstawie Slashphone.com

pstrykTłumaczenie z telefonu komórkowego metodą "pstryk" .

Obejrzyj na YouTube.

scroll back to top
Więcej…
 
Czyli możliwości tłumaczeniowe na gadżetach przenośnych takich jak: PDA, iPod, iPhone... i telefonach komórkowych innych firm.
scroll back to top
Więcej…
 

google-voice 27 pażdziernika, 2009 na podstawie WIRED

Google Voice to wielonarzędziowa, a do tego bezpłatna, aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych. Zawiera darmowe SMSy, internetową skrzynkę pocztową, przy użyciu jednego numeru telefonicznego pozwala na jednoczesne dzwonienie na wszystkie twoje numery jednocześnie, zamienia twoje voicemaile na teksty pisane i tłumaczy wiadomości odebrane w innnych językach.
poniżej linki w tym temacie
scroll back to top
Więcej…
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group