Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 Sekcja "Dla każdego coś miłego" służy relaksowi . Tu staramy się publikować to co może podobać się każdemu. Oczywiście podtekst każdego humorku związany jest z tematyką translatoryczną. Znajdziecie tu wszelkiego rodzaju duperelki tłumaczeniowe, rzeczy niepoważne, odprężające, pół żartem - pół serio.. i tak dalej. Po prostu szczypta humoru do rozprężenia się, tak bardzo potrzebna każdemu tłumaczowi po ciężkim dniu pracy.

scroll back to top
Więcej…
 
dziewczyna YodyDowcipne, śmieszne i humorystyczne filmiki lub ruchome prezentacje są oglądane na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli "FOR FUN". Monopol na nie ma zwykle TouTube a nasi internauci wyłapują co ciekawsze kawałki i podsyłają je nam do prezentacji. Mimo rozrywkowego charakteru klipy wam przedstawiane mają dużo wspólnego z TEMATYKĄ TŁUMACZENIOWĄ. Tłumacze, często amatorzy, którzy wyoprodukowali takie perełki cieszą się u nas dużą dozą sympatii.
scroll back to top
Więcej…
 
funny translator
Dla niedowiarków, którzy zawsze podejrzewali że automatyczne translatory internetowe nadają się do d... w roku 2010 znaleźliśmy potwierdzenie tej teorii. Jeszcze do niedawna strona ta funkcjonowała na internecie  ... BAD TRANSLATOR przyczyniając się do ośmieszenia i udowodnienia nieprzydatności tłumaczy automatycznych. Przez ten czas translatory internetowe się udoskonaliły i popełniają mniejszą ilość błędów. Niemniej wciąż potrafią zniekształcić tłumaczony tekst.
Gwarantujemy, że każda próba sprawdzenia efektów wielokrotnego tłumaczenia z języka na język przyniesie śmieszne efekty. Więc pobawcie się, a jeżeli znajdzicie śmieszny przykład przyślijcie go nam do publikacji.
scroll back to top
Więcej…
 
iboobs
Taka historyjka prima-aprilisowa kręci się po internecie. Ponieważ pokazywane takich czy innych piersi IK jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, poprosiliśmy znajomego tłumacza o przetłumaczenie tej krótkiej notatki a jednocześnie sprawdziliśmy jak przetłumaczy to automatyczny tłumacz Google.
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group