Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Przykładem startupu tłumaczeniowego jest firma Turbo Tłumaczenia ..

Anna Ryś (TurboTlumaczenia.pl) ? Koncentrujemy się na małych i średnich firmach ze stałą potrzebą szybkich, bezproblemowych tłumaczeń

Radzimy przeczytać ten wywiad. Działalność jest prowadzona autentycznie internetowo. Można złożyć zamówienie przez internet, można dokonać wyceny przez internet. Można zapłacić za usługę przez internet. Popieramy.
scroll back to top
Więcej…
 
Przykładem wydało by się głupkowatego tekstu tytułującego się "Internetowe Biura Tłumaczeń" jest .. Ciekawe jednak, że ten tekst przetrwał na internecie (od chwili gdy został przez naszą ekipę wyłapany) ponad dwa lata. Jak widać oferta promocyjna nie zmieniona w formie przetrwała próbę czasu. Z domeny strony internetowej dowiadujemy się że tłumaczenia będą tanie, I widocznie tak to jest skoro nikomu nie przeszkadza, Nie będziemy się już tego więcej czepiać i przepraszamy za pierwotne, uszczypliwe komentarze.

Przykładem pozytywnym jest natomiast takie Biuro Tłumaczeń .. Działalność jest prowadzona autentycznie internetowo. Można złożyć zamówienie przez internet, można dokonać wyceny przez internet. Można zapłacić za usługę przez internet. I o to nam chodzi. A nie o bełkot internetowy.
scroll back to top
Więcej…
 
Odpowiedź na to intrygujące pytanie w czasie pisania tego artykułu czyli w roku 2011 odnaleźć można było na stronie internetowej .. Sprawdzając w roku bieżącym cytowanego tekstu nie odnaleźliśmy
scroll back to top
Więcej…
 
Odpowiedź na to ciekawe pytanie można znaleźć na stronie internetowej .. Historia tego wpisu jest o tyle ciekawa, że po naszej reakcji ktoś się zreflektował i przerobił artykuł i umieścił go pod tytułem " Szanse biur tłumaczeń w małych miastach" .. Ostatnio rewidując nasze artykuły zorientowaliśmy się że pierwotna wersja wróciła na swoje miejsce, co dowodzi o chwytliwości tekstu tytułowego.
scroll back to top
Więcej…
 

Na rynku istnieje wiele Biur Tłumaczeń (Agencji tłumaczeniowych)  oferujących usługi w zakresie tłumaczenia. Wystarczy poszukać na Internecie. Jedne są lepsze inne gorsze. Jak wybrać dobre Biuro Tłumaczeń?  Czy istnieje Top Lista Biur tłumaczeń? Oto nasze porady:

scroll back to top
Więcej…
 
Kategoria ta została założona w celu popierania dobrych stron internetowych Biur tłumaczeniowych, które w opinii Projektu IQ-arius zasługują na wyróżnienie. Ponieważ jesteśmy niezależnym wortalem tematycznym o utrwalonej renomie popierania Idei Przyjaznego Internetu i nie podlegamy żadnym naciskom branżowym, nasza opinia się liczy. Na tych stronach nie promujemy nikogo za pieniądze. Jeżeli nie widzicie tu żadnego wpisu to znaczy że nikt jeszcze nie postarał się zdobyć naszego zaufania.

scroll back to top
Więcej…
 

Jakość, czas i cena! Te 3 czynniki mają największy wpływ na decyzję o wyborze konkretnego biura tłumaczeń ? pokazują wyniki badań zrealizowanych na zlecenie ATET Euro ? Tłumacze przez firmę PCPT Diagram. Badanie odbyło się metodą CAWI, czyli przy pomocy ankiety internetowej, w dniach od 4 grudnia 2008 do 26 stycznia 2009 r., na przypadkowej próbie 134 osób.

scroll back to top
Więcej…
 
Czy można wierzyć stronom internetowym opublikowanym na Internecie? Czy warto korzystać z usług agencji lub biur tłumaczeniowych które ogłaszają się na internecie? Prawda nie jest tak oczywista jak się wydaje.
Agencje omnibusy wszystkomogące - oczywiście istnieją i dużo mogą ale oczywiście w większości wypadku wypadków wykonują swoje zlecenia za pomocą rozbudowanej sieci tłumaczy freelancerów.
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group