Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


iqariusPostanowiliśmy zaprowadzić specjalna sekcję IQ-ariusa translatorycznego przeznaczoną dla rozwiania pewnych mitów jakie krążą wokół branży tłumaczeniowej. Nie chcemy podważać tu niczyjej profesjonalności jeśli jest udokumentowana. Najważniejszym czynnikiem świadczącym o rzetelności w pracy tłumacza jest satysfakcja klienta. Nasz portal zajmuje się wyłącznie internetową działalnością na polu tłumaczeń, a tu jest duże pole do popisu dla wszelkiego rodzaju nierzetelnych usługodawców. Przed takim będziemy ostrzegać dając naszym użytkownikom aktualną i potwierdzoną informację.

scroll back to top
Więcej…
 
najblizsza przyszlosc
scroll back to top
Więcej…
 
2 translate
Był to przykład powstałej w roku 2011 szwajcarskiej strony internetowej poświęconej translatoryce stosowanej. Cel był szczytny - ułatwienie procesu przyjmowania tłumaczeń drogą internetową. Jak wiadomo w Szwajcarii istnieją  cztery oficjalne języki, więc wydawało by się że powodzenie murowane. Proste i łatwe uzyskanie tłumaczenia w dowolnej konfiguracji językowej.
scroll back to top
Więcej…
 

Najkrótszy link do szkoleń dla tłumaczy      szkolenia

scroll back to top
Więcej…
 

translatorsbase.comTranslatorsbase.com

To jeden z głównych serwisów globalnych usług translatorycznych. Zlokalizowany w USA posiada olbrzymią bazę danych zawierającą profile tłumaczy z calego świata. Wortal ten pośredniczy w uzyskiwaniu zleceń tlumaczeniowych. Ograniczone członkowstwo w tym serwisie jest bezplatne ale żeby móc partycypować w otrzymywaniyu jakichkolwiek zleceń należy wykupić skladkę roczną w wysokości co najmniej 200 dolarów.

scroll back to top
Więcej…
 
certyfikat PN-EN 15038PN-EN 15038 jest to polska wersja Normy Europejskiej EN 15038:2006, która została przyjęta przez Europejski Komitet Normalizacyjny 13 kwietnia 2006 roku. To pierwsza norma, która odnosi się wyłącznie do branży tłumaczeniowej. Norma ta zawiera opis i definicję pełnej usługi zarówno na potrzeby dostawców usług tłumaczeniowych, jak i ich klientów. Ponadto, celem normy jest stworzenie na użytek dostawców usług tłumaczeniowych zbioru procedur i wymagań odpowiadających potrzebom rynku.

scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group