Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


English is crazy

Język angielski używany jest globalnie na całym świecie, ale czasami trudno go zrozumieć bo zawiera skomplikowane wyrażenia. Aby przetłumaczyć z niezrozumiałego angielskiego na prosty angielski  możemy  zastosować komputerowy "uproszczacz". Przed wykupieniem go (kosztuje ok 23 $) można go przetestować.   ..

scroll back to top
Więcej…
 
Na świecie mamy tyle różnych odmian języka angielskiego ile grup narodowościowych posługuje się tym językiem urzędowo lub w mowie codziennej.
scroll back to top
Więcej…
 

Wystarczy po prostu nacisnąć na nasz IQ.LINK ..

A przy okazji też można dowiedzieć się znaczenia tego słowa w tłumaczeniu na język polski: 
scroll back to top
Więcej…
 
stick drivingJęzyk amerykański czyli angielski w wydaniu amerykańskim na tyle różni się od języka brytyjskiego, że powstała specjalna strona internetowa .. wyjaśniająca rodowitym Amerykanom jak zrozumieć co miał na myśli rodowity Brytyjczyk i jak się posługiwać językiem wyspiarzy by zostać należycie zrozumianym:
scroll back to top
Więcej…
 

Język angielski używany jest globalnie na całym świecie, głównie w takich krajach jak: Wielka Brytania, Irlandia, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia. Używany jest również na terenach wielu terytoriów zależnych od Wielkiej Brytanii, oraz w większości jej byłych kolonii i dominiów. Angielski należy do oficjalnych języków ONZ, a od XX wieku jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych.
Niektórzy określają go jako pierwszy uniwersalny język ludzkości, co staje się namacalną prawdą przy nieprawdopodobnym wzroście kontaktów ludzkich przy pomocy internetu.
Ogólnie ocenia się że języka tego używa 47% (2008) internautów. Wiąże się to z tym ze Internet powstał i rozwija się najszybciej w USA, ale również z dominacją języka angielskiego w dzisiejszym świecie.

scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group